Ligo Headhunters Ewa Miłkowska

Kontakt: biuro@ligohr.pl

Telefon: +48 888-266-783

 

 

 

 

 

 

Przesyłając do nas aplikację, Kandydat może mieć pewność, że będzie informowany na bieżąco o aktualnych ofertach pracy, które odpowiadają jego profilowi zawodowemu i oczekiwaniom. Aplikować można drogą mailową oraz za pośrednictwem formularza rejestracyjnego na naszej stronie interetowej.

Dla pracownika

Wypełnij poniższy formularz, a jeden z naszych Konsultantów skontaktuje się z Tobą w celu omówienia Twoich potrzeb

Do wiadomości nie zapomnij dołączyć zgody na przetwarzanie danych osobowych niezbędnej do wzięcia udziału w procesie rekrutacji:

 

"Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych w bazie danych Ligo Headhunters oraz na przetwarzanie ich dla
potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji oraz w celach marketingowych (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 O ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883) . Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie do wglądu, poprawiania i usunięcia moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne."

Referencje od kandydatów jak pracujemy:

"Moim skromnym zdaniem bardzo profesjonalne podejście i mało kto z rekruterów potrafi się czymś takim poszczycić, z którymi miałem przyjemność rozmawiać. Aż miło, że tacy ludzie jeszcze są, a nie hurtowo-szablonowo ślą wiadomości do potencjalnych kandydatów."


Życzę wielu sukcesów!

                                      - T.K.

"Wysłałam swoje CV do Ligo, i dostałam odpowiedź w sprawie procesu rekrutacji w godzinę. Na bieżąco również byłam informowana na jakim etapie jest moja kandydatura w procesie."

                            - Aneta Wójcik

"I od razu chciałbym powiedzieć, że nawet jeżeli nic miałoby nie wyjść z tego konkretnego spotkania to jest Pani najlepszą rekruterką z jaką miałem okazję współpracować (z żadnym rekruterem również nie pracowało mi się lepiej). Przepraszam, ze ze mną współpracuje się być może nieco ciężko :)."

                           - Adam Kędziora 

 

„ Przepraszam że odpisuje dopiero teraz, ale nie patrzyłem ostatnio na tego maila :) Tak, zgadza się - zacząłem w pracę w Allani z dniem 03.10. Ja jestem bardzo zadowolony, wydaje mi się że oni też, ale to musisz ich zapytać.
A Tobie Ewo bardzo dziękuję za to iż skontaktowałaś się ze mną, gdyż pracę w Allani postrzegam jako szansę na rozwój, a gdybyś się ze mną nie skontaktowała to zapewne nie byłoby to możliwe”

                      - Grzegorz Ślęczek (Zatrudniony programista w Allani.pl)

 

„ Chciałem podziękować za znalezienie mnie i polecenie do firmy Tricentis. Pracuję tu na razie niecałe 3 tygodnie, ale stwierdziłem, że zdecydowanie była to dobra zmiana ! :-) Dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam”

                - Grzegorz Sidwa (Zatrudniony programista w Tricentis)

 

„ Dziękuję bardzo za Pani wiadomość :) Muszę przyznać, że bardzo mnie Pani rozbawiła, szczególnie wprowadzeniem "Szukam kogoś takiego jak Pan - mądrego, inteligentnego...". Niemal się zarumieniłem :).Sama oferty jest jak najbardziej intrygująca dla mnie, szczególnie, że w tym momencie szukam pracy. Niestety muszę Pani powiedzieć NIE. Otóż w tym momencie szukam pracy w Gdańsku, gdzie będę się niedługo przeprowadzał (sierpień/wrzesień). Dlatego nie wchodzi dla mnie w grę praca w Krakowie. Ale sama oferta - była zdecydowanie bardzo ciekawa :).” 

                           - Krzysztof Mejka

"Ligo Headhunters podczas przeprowadzonej rekrutacji wykazała się dużą znajomością branży IT. Wiele Rekruterów pozyskiwało moją osobę, jednakże nie mieli pojęcia o czym piszą i o jaką technologię im chodzi."

                                        - S.P

 

 

"Ogólnie rzecz biorąc to cały proces rekrutacji, zarówno z Twojej strony jak i ze strony IFX to jeden z lepszych w jakich brałem do tej pory udział - podejście do kandydata bardzo na plus :)"

 

"Dzięki również i wzajemnie powodzenia :) Kontakt z Ligo Headhunters, też uważam za doskonały i oczywiście usługi HR na wysokim poziomie :) Będę polecał jak by ktoś szukał headhunterów :)"

                   - Maciej Walczak (Zatrudniony programista w IFX)

​​

 

„Bardzo serdecznie dziękuję za informację i tę ofertę! Kilka godzin temu mówiłem żonie, że to jest NAJLEPSZA z firm, w których byłem na rozmowie o pracę!! Na rozmowy chodziłem hobbystycznie, żeby się rozwijać i sprawdzać, co jest potrzebne na rynku, więc wiem, co mówię. :))) Dziękuję za szybki odzew i to przed weekendem! Nie mogłem dostać lepszego prezentu. Fajni ludzie, właściwe pieniądze i interesujące zadanie. Brawo! Życzę bardzo miłego weekendu. :)” oraz „Naprawdę jestem Ci wdzięczny, że się odezwałaś z tą ofertą. Jak na razie jest świetnie dopasowana do mnie i moich zainteresowań. „

         - Dominik Najberg (Zatrudniony programista w IFX)

 

„Dzień dobry Pani Ewo, muszę powiedzieć, że miło w końcu dostać wiadomość od rekrutera, który "mówi ludzkim głosem;)"

                                  - Aleksandra Warzecha