Ligo Headhunters Ewa Miłkowska

Kontakt: biuro@ligohr.pl

Telefon: +48 888-266-783

 

Atuty Ligo Headhunters

Nasze metody poszukiwań kandydatów:

Od momentu podpisania umowy zaczynamy działania rekrutacyjne które można podsumować w sposób następujący:  

  • I etap – publikacja ogłoszeń, analiza bazy danych kandydatów

  • II etap – weryfikacja spływu aktualnych zgłoszeń, badanie rynku kandydatów, telefoniczna weryfikacja dostępności i oczekiwań rożnych osób o pożądanych kompetencjach

  • III etap – rozmowy z wybranymi kandydatami, ocena, weryfikacja umiejętności, testy kwalifikacji i kompetencji – przygotowanie listy osób do zaprezentowania pracodawcy

  • IV etap - rekomendacja kandydatów – przynajmniej 3 osoby na 1 zamówione stanowisko

  • HEAD HUNTING - Kandydatów pozyskujemy głównie metodą direct search, co oznacza, że docieramy do osób, które nie szukają aktywnie pracy i nie śledzą ogłoszeń rekrutacyjnych. Kontaktujemy się ze specjalistami, którzy pracują w konkurencyjnych firmach na analogicznych stanowiskach i zachęcamy ich do udziału w rekrutacji.

  • NETWORKING – Posiadamy bogatą sieć kontaktów w branży i obszarze zawodowym, w którym się specjalizujemy, dzięki czemu szybko docieramy do kandydatów nie szukających aktywnie pracy i zachęcamy ich do rozpatrzenia oferty nowego pracodawcy.

  • DATABASE  - Korzystamy z bazy danych Ligo Headhunters liczącej ponad 20,000 dokumentów z branży IT, która jest stale uaktualniana i rozbudowywana przez nowych kandydatów oraz posiadamy liczne kontakty na rynku. Dzięki poleceniom od zaufanych kandydatów poszerzamy naszą bazę kandydatów o kolejne aplikację.

  • JOB OFFERS – Zapewniamy szeroką dystrybucję ofert pracy zamieszczając je na stronie ligohr.pl oraz na wielu portalach ogłoszeniowych, a także promując je własnymi kanałami w mediach społecznościowych.

 

Nasz zespół Human Resources tworzą wykwalifikowani pasjonaci nowych technologii i eksperci w dziedzinie IT. Łączą wiedzę teoretyczną z praktyką w zakresie programowania. Wiedzą czym jest framework, odróżniają Java od JavaScript. Ciągle uczymy się nowych technologii i  nadążamy za aktualnymi trendami na rynku IT.

Skuteczność naszych działań opiera się na nowoczesnym zarządzaniu rekrutacją z udziałem doświadczonych specjalistów branży HR. Przy zastosowaniu technik rekrutacji bezpośredniej, docieramy do najlepszych pracowników i jesteśmy w stanie pozyskiwać ich dla Państwa firmy.

Krótki czas realizacji projektów. Jesteśmy wstanie zamknąć proces rekrutacyjny już w 2-3 tygodnie.

Nasi Klienci na bieżąco otrzymują raporty z prowadzonych przez nas działań rekrutacyjnych.

Możemy zaoferować 3 msc gwarancje, co oznacza, że jeśli w tym czasie nasz kandydat nie sprawdzi się jako pracownik u Państwa lub zrezygnuje z pracy, zobowiązujemy się do ponownej nieodpłatnej rekrutacji.

Nasze oferty pracy skierowane do kandydatów są dostosowane do slangu tego wymagającego i specyficznego środowiska. Zawieramy w nich konkretne informacje i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w zabawnej i luźnej formie. Świadczą o tym liczne pochlebne komentarze od zadowolonych programistów.